Севиля победи градския съперник Бетис с 1:0 в контролна среща играна

...

Късен гол на Ен-Несири донесе успеха на Севиля срещу Бетис в Гуадалахара

Севиля победи градския съперник Бетис с 1:0 в контролна среща играна в мексиканския град Гуадалахара. Двубоят бе част от лятната подготовка на двата отбора.

Като цяло Бетис имаше преимущество в мача, като пропусна много положения пред вратата на севилци, като най-сериозното бе на Борха Иглесиас, който не съумя да означи на празна врата в 14-ата минута. Освен това и вратарят Ясин Буну се отличи с няколко чудесни спасявания.

И когато срещата вървеше към нулево реми, в добавеното време на мача Севиля нанесе своя удар. Юсеф Ен-Несири се възползва от пас на Фернандо и прати топката в мрежата на Руи Силва в 92-рата минута и донесе триумфа на своя отбор.